Slideshow image

2nd AudiScars.lv Summer Party- 2009!

audiScars.lv 2. vasaras saiets ir aizritējis! Šoreiz, pretēji pērnajam gadam, ieplānotais maršruts, pēc sīvas balsošanas, tika izvēlēts Siguldas un Cēsu virzienā. Liels paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās! Liels prieks par to, ka šis vasaras pasākums bija divkārt tik apmeklēt kā pirmais.
Un tātad – 1. augusta rītā bariņš S/RS entuziastu ar līdzbraucējiem savos auto devās izbraucienā pa Vidzemi. Kā pirmais kopējās tikšanās punkts tika izvēlēta degvielas uzpildes stacija Juglā. Pēc īsas iepazīšanās un audiScars.lv reklāmas atribūtikas izdales devāmies uz Siguldu, kur sagaidījām vidzemniekus un veicām pirmo foto sesiju. Pēc tam guvām patīkamas emocijas pārbraucot Gaujas senleju vagoniņā abos virzienos.
Tālāk mūsu ceļš veda uz Cēsīm, kur bija plānota otrā foto sesija „industriālā vidē”. Tomēr dažādu no mums neatkarīgu apstākļu dēļ, izvēlētajā vietā foto sesija nevarēja notikt. Šoreiz tas pat bija labi, jo dodoties jaunas vietas meklējumos, nonācām Cēsu avio klubā, kur mums laipni atļāva veikt foto sesijas visā avio kluba teritorijā, ar visiem tur pieejamajiem lidojošajiem objektiem.
Tā kā bija pienācis pusdienlaiks, tad pēc foto sesijas visi devāmies ieturēt pusdienas Cēsu gaumē. Pēc kopīgām pusdienām vidzemnieki no mums atvadījās, bet pārējie devās Rīgas virzienā, pa ceļam izmēģinot dienas galveno atrakciju – Līgatnes pārceltuvi. Lai arī pāris dalībniekiem šis posms izrādījās nervus kutinošs un skatītājiem aizraujošs, visi laimīgi tikām pārcelti pāri Gaujai.
Apmainījušies asprātībām un pārdzīvojumiem par upes šķērsošanu, devāmies mājup!

Vairāk informācija par šo notikumu atrodama forumā!

PS. bildes būs pieejamas, kad būs atrasts kāds labs galerijas spraudnis.

  • audiScars.lv Facebook