Slideshow image

RSS Feed for audiScars.lv ziņasCategory: audiScars.lv ziņas

audiScars.lv Tavā iPhone »

Mūsu ērtību un jauno tehnoloģiju vārdā, tagad audiScars.lv mājas lapu ir iespējams ērti pārskatīt iPhone.

Jauna mājas lapas versija! »

Vēsturiski notikumi! Jauna mājas lapas versija- pēc skaita jau trešā! Vēsturisks auto rudenīgās noskaņās! Krāsām bagātu rudeni vēlot, audi4fun

Sīkumi, bet patīkami! »

Drīz būs pagājuši divi gadi, kopš šajā vietā pulcējās Audi sporta automašīnu īpašnieki, kuri vienlaicīgi arī fanāti. Pagājušajā gadā kāds no mums ir pircis, kāds pārdevis savu S-mašīnu, kāds uzlabojis savu auto sasniedzot kosmisku jaudu, kāds pats ķēries pie remontdarbiem, tādejādi iepazīstot savu auto daudz labāk, kādam auto ir vienkārši stāvējus pie sētas gaidot brīnumainās […]

Reģistrācijas noteikumi ir jālasa! »

Paziņojums! Lūgums! Lūdzu, pirms reģistrējieties forumā, izlasiet reģistrācijas noteikumus! Tādējādi aiztaupīsim viens otram tik dārgo laiku, kā arī izvairīsimies no pārpratumiem! Forumā reģistrējieties tikai tādā gadījumā, ja piekrītiet reģistrācijas noteikumiem! Nepabeigtās reģistrācijas tiks dzēstas bez brīdinājuma! (28.03.2008.)

Izmaiņas reģistrācijas noteikumos! »

Jaunumi! Ar 2008.gada 15. martu tiek noteikts reģistrēšanās ierobežojums! Lai reģistrētos, Jūsu īpašumā ir jābūt Audi S vai RS klases automobilim vai pirms S/RS ēras automobilim (jebšu kādam īpašam eksemplāram ar instalētu turbo motoru), kas arī jānorāda reģistrējoties! Īpašos gadījumos izņēmumi tiks pieļauti, tos individuāli vērtējot. (15.03.2008.)

Pirmais posts! »

Šeit pamazām top Audi S klases automašīnu fanu lapa! Šajā mājvietā laipni tiek gaidīti visi šo īpašo automašīnu īpašnieki! Ļoti gaidām arī cilvēkus, kuri ir instalējuši 20VT motorus savos automobiļos, kuros tie oriģināli nav atradušies. Kontaktinformācija: tālr. +371 29 112 191 (Arturs) vai raksti uz audi4fun[.at.]audiscars.lv. (31.12.2007.)

  • audiScars.lv Facebook